Apartament do wynajęcia

Apartamenty Silver Point - Pamiątkowa 2 | 61-001 Poznań | woj. wielkopolskie | tel.: +48 534 846 424 | NIP: 778-010-81-58 | REGON: 301326504

Opis firmy

Apartamentowiec Design Apartament jest zlokalizowany w stolicy Wielkopolski na Wildzie. Centrum miasta to najlepsze miejsce do biznesu i spędzenia urlopu. W szerokiej asortymencie znajdują się wyjątkowo wyposażone mieszkania, kawiarnia i dobra obsługa. Oferowane mieszkania ujmują wyjątkowym wnętrzem i wysokim standardem. Nasz klient może odpocząć w dobrych okolicznościach i miłej atmosferze. W głównej recepcji znajdują się apartamenty na doby. Więcej informacji znajdują się na portalu www.apartament-nadoby.pl.

Wynajem na dobry

W Poznaniu mogą Państwo wynająć apartament o bardzo luksusowym standardzie, w którym spędzi się przyjemnie cały pobyt i nie będzie chciało wracać do domu. W ofercie są cztery urządzone w różnych stylach apartamenty. Dzięki ich wysokiej jakości mogą Państwo być pewni, ze niczego z wyposażenia tam nie zabraknie. Oferta tej firmy obejmuje nie tylko na dobry wynajęcia apartamentów. Wszystkie oferowane apartamenty znajdują się bardzo blisko najważniejszych punktów Poznania, dlatego dojazd nie będzie problemem. Więcej dowiedzieć się mogą Państwo z ich strony.

Oferta pełna: http://www.apartament-nadoby.pl/lokalizacja/

Dodatkowe informacje

www.apartament-nadoby.pl

www.apartament-nadoby.pl

silver55vp.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Wpisy podobne:

Tani nocleg

Kontakt

Organizacja wyjazdów grupowych

Wycieczki szkolne 3 dniowe

Wycieczki jednodniowe

www.goraltour-zakopane.com