Tani nocleg

Magnus - Mostowa 3 | 85-110 Bydgoszcz | woj. wielkopolskie | tel.: +48 607 066 904 | NIP: 554-023-72-11 | REGON: 090026937

Opis firmy

Dzisiaj pragnę Państwu zaprezentować godna polecenia ofertę firmy Magnus. Zajmują się oni wynajmowaniem noclegów w Bydgoszczy na ulicy Mostowej 3. Oferta obejmuje 4 mieszkania, 1, 2 i 3 pokojowe w bardzo atrakcyjnych cenach i warunkach. Każde z mieszkać zostało kompleksowo wyremontowane. Jeśli poszukują Państwo taniego noclegu w Bydgoszczy to ta oferta jest dla Was. Firma ta istnieje już długi okres czasu i posiada uznanie wielu dotychczasowych klientów. Serdecznie polecam i zachęcam także do odwiedzin witryny internetowej, gdzie można zapoznać się dokładnie z ofertą wynajmu.

Pokoje w centrum Bydgoszczy

Planując wycieczkę do Bydgoszczy sugerujemy każdemu wspaniałe pokoje w samym centrum Bydgoszczy. Tani pokój niedaleko Starego Rynku na pewno zadowoli wszystkich gości, a przyjemne pokoje noclegowe sprawią, że zapragniecie pozostać na dłużej. Na domyślnym wyposażeniu będzie m.in. radio, garnki, czy naczynia kuchenne. Wszystkie nasze pokoje posiadają oddzielną łazienkę, by dać naszym klientom jak najwięcej wygody. Jeśli tylko chcesz pokoju w ścisłym centrum Bydgoszczy, to mieszkanie przy Mostowej 3 stanie się bardzo dobrym wyborem.

Oferta pełna: Kontakt

Dodatkowe informacje

www.noclegbydgoszcz.com.pl

www.noclegbydgoszcz.com.pl

magnuslr1gmail.com

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Wpisy podobne:

Organizacja wyjazdów grupowych

Wycieczki szkolne 3 dniowe