Zasilacze do LED

Feniks LED System - Letnia 23 | 62-300 Września | woj. wielkopolskie | tel.: +48 602 641 957 | NIP: 789-169-27-00 | REGON: 302180801

Opis firmy

Wszystkie produkty oraz elementy znajdujące się na stronie sklepu Feniks LED System są konieczne do zamontowania odpowiedniego dla danego pomieszczenia oświetlenia. Firma Feniks posiada w swojej ofercie między innymi diody, gotowe zestawy LED, profile do taśmy, żarówki oraz lampy LED. Ponadto sklep proponuje ciekawe rozwiązania w postaci systemu przywoławczego. Jest to bardzo prosty w obsłudze sprzęt, który świetnie sprawdza się w lokalach gastronomicznych, gabinetach medycznych a nawet więzieniach.

Profesjonalne doradztwo

Sklep internetowy Feniks oferuje również zasilacze do LED, dzięki którym żywotność modułów, które są do niego podłączone zdecydowanie wzrośnie. Na stronie dostępnych jest wiele modeli zasilaczy, np. wodoszczelne, które mogą zostać umieszczone w miejscu narażonym na wilgoć oraz zasilacze impulsowe, stabilizowane za pomocą zacisków śrubowych. W razie jakichkolwiek wątpliwości doświadczeni specjaliści Feniks LED System pomogą Państwu w doborze produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Oferta pełna: WWW

Dodatkowe informacje

led-sklep.com

led-sklep.com

biurofeniks-led.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Wpisy podobne:

Marketing internetowy w wyszukiwarce

Pozycjonowanie Niemcy

Prezentacja firmy kluczem do sukcesu

Poznaj szczegóły