Dom opieki

Willa Wawerska - Wawerska 46C | 05-420 Józefów | woj. mazowieckie | tel.: +48 609 492 009 | NIP: 952-213-10-42 | REGON: -

Opis firmy

Willa Kąkolowa to profesjonalny dom seniora w Warszawie. Usiłujemy zagwarantować domowe warunki dla Waszych krewnych. Dom opieki to przestrzeń gdzie w rodzinnej aurze nasi mieszkańcy spędzają czas w otoczeniu swoich rówieśników. Zapewniamy nadzór rzetelnego personelu, oraz w razie zapotrzebowania także wizytę specjalistów. Zajęcia terapeutyczne, posiłki z uwzględnieniem indywidualnych diet oraz bardzo dobrze wyposażone pokoje dają poczucie komfortu. Kierujemy na stronę internetową willakakolowa.pl gdzie zamieściliśmy więcej szczegółów dotyczących domu seniora Willa Kąkolowa.

24 godzinna opieka

W podeszłym wieku 24 godzinna opieka jest kluczowa, ponieważ w każdej chwili senior może potrzebować pomocy. Z odpowiedzią na to zapotrzebowanie wychodzi firma Willa Kąkolowa. Zapewniają oni opiekunki z wysokimi umiejętnościami obchodzenia się z osobami starszymi. Prywatny dom opieki to szansa na profesjonalną opiekę i wygodę zarówno dla seniora jak i jego rodziny. Wiemy jak ważne jest zapewnienie komfortowych warunków. Galeria zdjęć dostępna na stronie internetowej przedstawia cały budynek domu opieki.

Oferta pełna: Willakakolowa.pl

Dodatkowe informacje

www.willakakolowa.pl

www.willakakolowa.pl

biurowillakakolowa.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Wpisy podobne:

Uznana hurtownia kosmetyczna

Lampy led do paznokci

Zioła na wzmocnienie odporności

Rdestowiec japoński

Zabiegi upiększające

http://www.gabinet-abc.pl/