Sklep z kosmetykami

Hurtownia Kosmetyczna Corio - Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj. wielkopolskie | tel.: +48 786 270 542 | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675

Opis firmy

Hurtownia Kosmetyczna Corio mieści się w Poznania, skąd dostarcza swoje produkty do klientów w całym kraju. Posiada ona bogatą kolekcję artykułów wykorzystywanych w kosmetologii, które pochodzą od cenionych producentów z Europy oraz innych miejsc na świecie. Ich ceny są zaskakująco przystępne, wobec czego gabinety kosmetyczne oraz indywidualni specjaliści chętnie nawiązują współpracę z firmą. Wśród artykułów, które można zakupić w hurtowni, znalazły się lampy LED do paznokci, kombajny kosmetyczne, fotele oraz stoły, a także szereg akcesoriów jednorazowych.

Lampy LED do paznokci

Wiele lakierów wykorzystywanych przez manicurzystki wymaga utwardzenia z pomocą światła. W tym celu stosuje się specjalistyczne lampy LED do paznokci, które w równym stopniu naświetlają płytkę oraz znacznie przyspieszają ten proces. Na rynku występują wszechstronne urządzenia o różnej mocy oraz zamontowanych w nich diodach, które należy dobrać do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań specjalistki. W kolekcji Hurtowni Kosmetycznej Corio znalazły się lampy, które mogą posłużyć do utwardzenia paznokci hybrydowych oraz żelowych.

Oferta pełna: Lampy led do paznokci

Dodatkowe informacje

sklep.coriocs.pl

sklep.coriocs.pl

hurtowniacoriocs.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Wpisy podobne:

Psycholog dla młodzieży

Strona www

Chirurgia naczyniowa

http://www.artmedicapoznan.pl/

Tusze do rzęs

Kosmetykiata.pl